Jobs at Level One Uitzendbureau

View all jobs

Suvirintojas Mig - Mag/Tig metodais

Emmeloord, Noordoostpolder
Šiuo metu Level One ieško suvirintojo. Klientas yra aukštos kokybės lakštinio metalo specialistas, ieško visą darbo dieną dirbančių suvirintojų. Naudodami MIG / MAG ir TIG suvirinimo metodus, suvirinimo metodams naudoja aliuminio, nerūdijančio plieno ir plieno konstrukcijas.

Darbo pobūdis:
  • Įvairūs suvirinimo darbai Mig – Mag/Tig metodais.

Reikalavimai:
  • Turėti praktinės darbo patirties panašioje srityje (suvirintojas Mig – Mag/Tig);
  • Suvirinimo procesų išmanymas;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) privalumas.

Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • Draugišką atmosferą;
  • Valandinis – bendras susitarimas.
More Openings
Darbas logistikos centre
Koordinatorius
Bananų pakuotojas
Powered by