Jobs at Level One Uitzendbureau

View all jobs

Koordinatorius

Emmeloord, Flevoland
Ieškome koordinatoriaus Level One įdarbinimo agentūrai - Olandijoje. Nori prisijungti prie mūsų komandos – kviečiame kandidatuoti!

Level One Uitzendbureau, veikianti nuo 2000 metų ir sėkmingai plečianti veiklą laikino įdarbinimo srityje. Agentūra siūlo įvairias paslaugas, tai yra laikinas įdarbinimas įvairiuose darbo sektoriuose. Level One įsikūrusi Emmeloord ir dirba visoje Nyderlandų šalyje. Mes dirbame su šiais klientų sektoriais: žemės ūkio, sodininkystės, maisto, transporto, logistikos, metalų, technologijos sritimis bei kt.

Darbo pobūdis:

Koordinatoriaus pozicijoje dirbantys asmenys bus atsakingi už Level One agentūros atstovavimą klientams, su kuriais bendradarbiaujame Nyderlanduose. Taip pat bendradarbiauti ir palaikyti ryšį su laikinaisiais darbuotojais. Bendradarbiavimo grandinė panašį į šią: darbuotojas - koordinatorius - biuro administratorius. Koordinatoriaus atsakomybė taip pat apima rūpinimąsi laikinaisiais darbuotojais, atliekančiais įvairius darbus gamybos įmonėse, taip pat koordinuoti jų darbą, transportą į/iš darbo ir apgyvendinimą.

Reikalavimai:
  • Geros anglų ar olandų kalbos žinios bei lenkų kalba privalumas;
  • Panaši darbo patirtis;
  • Geri įgūdžiai organizavimo srityje;
  • Atsakomybė, lankstumas bei prieinamumas;
  • Atsparumas stresui bei greita orientacija į iškilusias problemas;
  • Galėti dirbti ilgą laiką;
  • Koordinuoti 150 žmonių grupę;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Siūlome:
  • Ilgalaikį ir nenuobodų darbą Olandijoje;
  • Patrauklų mėnesinį atlyginimą +bonusai;
  • Darbą tarptautinėje komandoje;
  • Pamaininį darbą. Grafikas: nuo 8:30-17:00 (3 savaitės) ir 17:00-8:30 (1 darbo savaitė iš namų);
  • Apgyvendinimą (nuoma mėnesiui 300 eurų);
  • Sveikatos draudimą (mėnesiui 90 eurų);
  • Agentūros automobilį;
  • Agentūros mobilų telefoną.

Visus susidomėjusius, kviečiame kandidatuoti ir siųsti savo CV e-mail adresu: rjanusaityte@level1.nl arba spauskite ant nuorodos: kandidatuoti.

More Openings
Darbas logistikos centre
Suvirintojas Mig - Mag/Tig metodais
Bananų pakuotojas
Powered by