Jobs at Level One Uitzendbureau

View all jobs

Žemės ūkio technikos mechanikas

Zeewolde, Flevoland
Šiuo metu Level One savo klientui ieško žemės ūkio technikos mechaniko, norinčio dirbti Olandijoje. Jei domiesi žemės ūkio technikos remontu, turi darbo patirties bei nuolat ieškai naujų iššūkių, šis darbo pasiūlymas kaip tik Tau!

Mūsų klientas profesionalus žemės ūkio verslininkų partneris, kuris nori ir toliau vykdyti laipsnišką vaidmenį plėtojant ir pritaikant žemės ūkio mechanizaciją savo darbo srityje. Taigi, mes siūlome nuolatinį darbą augančioje įmonėje.

Darbo pobūdis:
Kaip žemės ūkio technikos mechanikas, Jūs būsite atsakingas už visus techninos remonto darbus. Jūs diagnozuosite gedimus ir patys juos turėsite pašalinti. Jūs turite dirbti greitai ir efektyviai.

Reikalavimai:
  • Mechaniko darbo patirtis;
  • Sugebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Turėtumėte būti patikimas ir atsakingas žmogus;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) privalumas.

Siūlome:
  • Legalų darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • 40 val., per savaitę;
  • Valandinį tarifą – 11,97 € brutto per valandą;
  • Ilgalaikį darbą.

More Openings
Koordinatorius
Bananų pakuotojas
Powered by