Darbas prie medienos dėžių/palečių (wooden boxes)

Location: Emmeloord, Noordoostpolder, Netherlands
Date Posted: 20-02-2018

Level One savo klientui, kuris yra pirmaujantis Europos žemės ūkio pramonėje, bei žinomas, kaip specialistas, aukštos kokybės dežių (palečių) gamintojas. Todėl ieškome motyvuotų darbuotojų, kurie norėtų prisidėti prie palečių gamybos.

Darbo pobūdis:
Palečių gamybą, klijavimas, dažymas, taisymas ir pan.

Reikalavimai:
  • Panaši darbo patirtis;
  • Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Lankstumas darbo grafikui – pamaininis darbas;
  • Galimybė dirbti ilgą laikotarpį;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • 36-40 val. per savaitę;
  • 5-6 darbo dienos per savaitę;
  • Draugišką atmosferą;
  • Valandinį tarifą – 10,05 € brutto per valandą .

this job portal is powered by CATS