Žuvies fabriko darbuotojas

Location: Urk, Flevoland, Netherlands
Date Posted: 21-02-2018
Level One klienas yra paprastų ir nuoširdžių žmonių grupė, kurią vienija vienas dalykas: aistra žvejybai. Firma vadovaujasi įsišaknijusiomis senovės olandų žvejybos tradicijomis arba tiesiog turi įgimtą susidomėjimą žvejyba. Kliento darbo pobūdis yra: žuvų perdirbimas, orientuotas į mūsų klientų norus, visada atsižvelgiant į kokybę. Remiantis senosios Olandijos tradicijomis, mūsų klientas gamina geriausios kokybės lašišą, kuri tiekiama žinomiems tarptautiniams klientams.

Darbo pobūdis:
  • Pakavimas;
  • Filetavimas;
  • Žuvies išdėliojimas ant linijos.

Reikalavimai:
  • Atsakingumas ir noras dirbti;
  • Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Galimybė dirbti ilgą laikotarpį;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

        Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21.63 € už savaitę;
  • 40-45 val. per savaitę;
  • 5-6 darbo dienos per savaitę;
  • Draugišką atmosferą;
  • Valandinį tarifą – 9,69 € brutto per valandą;
  • Ilgalaikį darbą.
this job portal is powered by CATS