Darbuotojas pomidorų šiltnamyje

Location: Berlikum, Friesland, Netherlands
Date Posted: 26-02-2018
Savo klientui, turinčiam net kelis pomidorų, agurkų ir paprikų šiltnamius, ieškome žmonių norinčių dirbti prie daržovių apdorojimo. Level One klientas naudoja tik natūralius nokinimo būdus bei ruošiami ekologiškai sveiki produktai. Jo produkcija yra eksportuojama į vietines maisto prekių parduotuves bei keliauja ir į Europos valstybes.

Darbo pobūdis:

Pomidorų (paprikų, agurkų) skynimas, rušiavimas, pakavimas bei ataugų sukimas ant lyno (draaier).

Reikalavimai:
  • Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Panaši darbo patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Galimybė dirbti ilgą laikotarpį;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • 40-45 val. per savaitę;
  • 5-6 darbo dienos per savaitę;
  • Valandinį tarifą – 12,50 € brutto per valandą plius bonus (netto).
this job portal is powered by CATS