Naktinis vairuotojas (CE kategorija ir 95 kodas)

Location: Luttelgeest, Noordoostpolder, Netherlands
Date Posted: 06-09-2018
Ar esate patyręs sunkvežimių vairuotojas ir turite vairuotojo pažymėjimą su CE kategorija bei 95 kodą? Ar Jums patinka dirbti naktį ir ieškote naujo iššūkio? Tada tai yra puikus darbas Jums!
Mūsų klientas yra pirmaujantis šeimos verslas Nyderlanduose ir jo vardas yra gerai žinomas auginant rožių ir orchidėjų plantus. Be dekoratyvinių augalų auginimo, taip pat yra ir sunkvežimių transporto bendrovė, teikianti gėlių transportavimą įvairiems regiono kolegoms.

Darbo pobūdis:
  • Kaip sunkvežimio vairuotojas, Jūs esate atsakingas už rožių ir orchidėjų pakrovimą, transportavimą ir iškrovimą visoje Nyderlandų šalyje.
  • Naktinės pamainos darbai prasideda sekmadienio naktį ir baigiasi ketvirtadienio naktį nuo 18:00 iki 02:00.
  • Įtempto laikotarpio metu (sezono metu) gali tekti padirbėti keliomis valandomis ilgiau (4.00 - 6.00 val.), bei kas antrą savaitę gali tekti dirbti šeštadieniais.
  • Norint tinkamai atlikti šią funkciją, turite turėti patirties ir pageidautina, kad patirtis būtų susijusi su žemės ūkiu.

Reikalavimai:
  • Bent 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija ir 95 kodas;
  • Lankstus ir atsakingas asmuo;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Sugebėti dirbti individualiai ir komandoje.

Siūlome:
  • Legalų darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • Valandinį tarifą – pagal susitarimą;
  • Ilgalaikį darbą.

this job portal is powered by CATS