Darbas logistikos centre

Location: Emmeloord, Flevoland, Netherlands
Date Posted: 19-12-2018
Level One savo klientui ieško darbuotojų, norinčių dirbti logistikos centre - sunkvežimių iš/pakrovimas, užsakymų surinkimas, pakavimas.

Mūsų užsakovas yra dinamiška kompanija, kuri veikia visame pasaulyje. Dirba su užsakymų surinkimais: žaislai, raštinės reikmenys, dekoracijos, įrankiai, sodo daiktai, buities daiktai, apšvietimas ir pan. Kliento pagrindinė buveinė yra Amsterdam‘e. Tačiau platinimo centras yra Emmeloord miestelyje.

Darbo pobūdis:
  • Užsakymų surinkimas;
  • Sunkvežimių iškrovimas + pakrovimas;
  • Produktų pakavimas;
  • Galutinė kontrolė;
  • Darbas pamaininis (savaitė rytinė pamaina 6:00-14:15 ir savaitė vakarinė pamaina 14:15-22:30)
Reikalavimai:
  • Dirbti visus metus (galimos pirmos atostogos po 12 savaičių);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gero darbo organizavimas;
  • Sugebėti dirbti individualiai ir komandoje.
Siūlome:
  • Draugišką atmosferą;
  • Legalų darbą;
  • 5-6 darbo dienos per savaitę;
  • Gyvenamąją vietą – nuoma 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • Igalaikį darbą.
Darbas pakavime - valandinis tarifas 10,24 € brutto per val.;
Darbas sandėlyje - valandinis tarifas yra 10,48 € brutto per val., tačiau kiekviena valanda yra mokama 115%, todėl galutinis valandinis tarifas išeina 12,05 € brutto per val.

this job portal is powered by CATS