Terminalinio traktoriaus vairuotojas

Location: Emmeloord, Flevoland, Netherlands
Date Posted: 15-05-2019
Mūsų užsakovas yra dinamiška kompanija, kuri veikia visame pasaulyje. Dirba su užsakymų surinkimais: žaislai, raštinės reikmenys, dekoracijos, įrankiai, sodo daiktai, buities daiktai, apšvietimas ir pan. Kliento pagrindinė buveinė yra Amsterdam‘e. Tačiau platinimo centras yra Emmeloord miestelyje.

Šiuo metu klientui ieškome terminalinio traktoriaus vairuotojo logistikos centre. Tai yra bendrovės nuosava vidaus transporto priemonė skirta dažniems konteinerių ar krovinių pervežimams iš vienos lokalizacijos į kitą.

Darbo pobūdis:
  • Konteinerių ar krovinių pervežimas iš vienos lokalizacijos į kitą;
  • Taip pat padėti logistikos sandėlyje iš/pakrauti sunkvežimius bei surinkinėti užsakymus.

Reikalavimai:
  • Dirbti visus metus (galimos pirmos atostogos po 12 savaičių);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gero darbo organizavimas;
  • Galėti dirbti pamainomis;
  • Sugebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija (B kategorija privalumas).

Siūlome:
  • Draugišką atmosferą;
  • Legalų darbą;
  • 40 darbo valandų per sav., 5 darbo dienos per sav.;
  • Darbas pamaininis: savaitę rytinė pamaina 6:00-14:15, savaitę popietinė pamaina 14:15-22:30;
  • Gyvenamąją vietą – nuoma 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • Igalaikį darbą.

this job portal is powered by CATS